החברות שהחלה במחלקה האונקולוגית מתוך המשדר המיוחד של עזר מציון וערוץ 7

לחצו כאן כדי לחזק את הפעילות של 'עזר מציון'

מעט על אופיה וחשיבותה של פעילות הפנאי העשירה שמקיימים מתנדבי 'עזר מציון' שמענו בשיחה משותפת לאיילת אלוש, תומכת רווחה בארגון, ורות מרגלית שאת שתיהן "שלפנו" באמצע יום כיף.

רות מספרת על חדר החלומות בו מסך ענק, כלי נגינה ומערכת מיחשוב לקריוקי עבר הילדים וההורים ואיילת מספרת שבחדר מתגלה רות כזמרת מדהימה.

עיקר פעילותה של אילת היא בבית החולים מטעם 'עזר מציון', שם היא מלווה משפחות. מדי יום היא מגיעה למחלקות הילדים בבית החולים, משוחחת עם המשפחות והמטופלים ודואגת לבקשות הקטנות שעושות את ההתמודדות הרבה יותר קלה. בנוסף היא מבלה רבות עם הילדים עצמם במשחקים משותפים, יצירות חווייתיות ועוד.

עוד באותו נושא:

פעילות זו של המתנדבות זוכה להערכה רבה בקרב צוות בית החולים, אך לא פחות חשוב, גם אצל הילדים והמשפחות. על החשיבות של הפעילות לפני ואחרי הטיפולים ניתן ללמוד מדבריה של רות המספרת: "זה ממש עוזר. כשאני באמצע טיפול וקשה לי, איילת באה ואנחנו עושות סרטון מצחיק או יצירה, היא יושבת איתי הרבה מאוד זמן".

יחד עם רות ואיילת צפינו בסרטון קצר המתעד פעילות חווייתית בה השתתפה רות, טיסה במצנחי רחיפה אותה הובילה איילת המתארת את תחושתה מיד לאחר תום הטיסה כאשר שמעה מרות עד כמה נהנתה בפעילות, "זה מדהים לראות את זה. העיקר שהיא נהנית ויש לה חיוך על הפנים".

לחצו כאן כדי לחזק את הפעילות של 'עזר מציון'

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו