אוכל
אוכל צילום: FREEPIK

רגע לפני שאתם מחפשים אחר אולם אירועים או סוגרים מסעדה, כדאי שתכירו קונספט שהלך והתחזק בשנים האחרונות, קונספט שאף קיבל דחיפה משמעותית בשנת 2020, אותה השנה שאילצה את מרביתנו לבלות בבית ולחפש פתרונות יצירתיים.

כאן נספר לכם על הקונספט של הבאת שף פרטי שיהפוך את המרחב הביתי שלכם לכדי מסעדת שף אנינה ומשובחת.

אירוע משובח לערב אחד

בעוד שבעבר היה נהוג לראות בשפים פרטיים כמנת חלקם של האלפיון העליון או כחוויה שטמונה אך ורק בביקור במסעדה נחשבת, הרי שכיום יותר מתמיד, אתם יכולים לחוות את הקולינריה במיטבה והכל מבלי לצאת מן הבית.

הקונספט של שף פרטי המגיע עד הבית נולד מעבר לים ועד מהרה עשה עלייה לארצנו הקטנה.

בבסיסו של הרעיון, אנו מזמינים שף מומחה בתחום בישולים מסוים (דוגמת מטבח צרפתי, מטבח איטלקי וכיוצא בכך) אלינו הביתה, והוא כבר מגיע עם כל הציוד הנדרש החל מחומרי גלם, דרך כלי מטבח מקצועיים ועד לכלי הגשה לצלחות שמעורר תיאבון כבר מן המבט הראשון.

מתאים למגוון אירועים

היופי שטמון באירוע שכזה, הוא בכך שניתן גם להתאגד מספר חברים או בני משפחה, ולהזמין שף לאירוע שכולו טעמים עשירים ואווירה טובה.

ישנם שפים שמביאים עמם התמחויות באירועים שונים דוגמת אירועים המשלבים הפעלות כגון סדנת שף (קונספט שמתאים גם למסיבת רווקות או יום גיבוש עובדים), שפים המיומנים בליווי אירועים מרובי משתתפים (דוגמת חתונת בוטיק או עלייה למצוות), ואף שפים שיודעים כיצד לערוך ארוחה רומנטית שמתאימה לזוגות בלבד.

בנוסף, ניתן לחלק את האירועים גם לתתי-נושאים על בסיס קונספט של טעמים ומטבחים עולמיים.

כך ישנם שפים המתמחים באופן פרטי במטבח צרפתי, ויש שפים שיודעים כיצד לטפל נכונה בבשרים.

יש צורך להיערך מראש?

במרבית המקרים אין כל צורך להיערך מראש, אלא אם ישנם מאפיינים מסוימים שמצריכים זאת.

דוגמה לכך היא כאשר אנחנו מתכננים אירוע חתונה ביתי, וייתכן והשף יבקש להבין את המרחב שיש לו עבור הבישולים.

רוב השפים המספקים שירות מסוג זה, מעניקים את כל הייעוץ הנדרש, ויכולים לבנות יחד אתכם את האירוע המושלם.

בנוסף לכך, סגירת שף עד הבית לצורך כל אירוע מקטן ועד גדול איננה כרוכה בקבלת התפריט כפי שהוא ותו לא, וניתן גם לבנות יחד עם השף את התפריט המדויק לאירוע הקרב ובא.

עד הבית? אפשר גם עד המשרד ובחיק הטבע

הרעיון העיקרי שמונח כאן הוא שניתן לסגור שף פרטי, ואין מדובר בצעד שבהכרח שובר קופת חיסכון.

שפים פרטיים מאפשרים לנו לערוך מגוון אירועים מהנים ומקוריים. שף פרטי שמביא ציוד נייד לצורך בישול ארוחת צהריים מפתיעה לעובדי המשרד, ושף שיודע כיצד לספק חוויה קולינרית ממש בחיק הטבע: קונספט שמתאים הן לימי גיבוש עובדים והן עבור לאירועים דוגמת חתונה או חגיגת יום הולדת בלב לבו של הטבע.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו