כנס. אילוסטרציה
כנס. אילוסטרציה istock

שנה חלפה מאז כנס "עת לאהוב" הראשון שנערך בזום ולמרות הריחוק הטכנולוגי הרגיש מקרב במיוחד וקיבל תגובות נלהבות.

השנה, לקראת חג האהבה היהודי ועם הסרת הגבלות הקורונה, הכנס יתקיים לראשונה במתכונת פרונטלית שבו משתתפי הפרויקט יוכלו לצאת מהמסך וסופסוף להיפגש פנים אל פנים.

"אחרי ההצלחה המדהימה של פרויקט 252, החלטנו שהשנה נעשה כנס מיוחד שמעולם לא היה כמותו", מספר צוריאל גביזון - יזם הפרויקט. "הבאנו את המרצים המעניינים ביותר, בנושאים רלוונטיים ועכשווים, והשנה הוספנו גם סדנאות, משחקי הכרויות ואימוני NLP, שיתנו כלים פרקטיים ויישומיים כדי למצוא זוגיות ומהר"

הכנס יתקיים ביום שלישי, י"ח אב (27.7.21) , החל מהשעה 17:00, במרכז שלווה. בין המשתתפים בכנס ניתן למצוא את ד"ר ציפי ריין, מיכל וולשטיין, שירת מלאך, שמואל מינקוב ומשה שרון. כמו כן בכנס יתקיימו התייעצות אישית עם מאמנים לחתונה, צלם שיעשה תמונות יפות לבאי הכנס בשביל כרטיסי הכרויות, פגישות עם שדכניות וסדנאות מעצימות. את הערב נקנח במופע מרכזי עם תאטרון הפלייבק 'רצוא ושוב'.

עוד באותו נושא:

בכנס תושק לראשונה אפליקציה ידידותית ונעימה שתאפשר לכם להכיר כל אחד מבאי הכנס ואולי אף למצוא בו את האהבה שלכם. ההרשמה לאפליקציה אינה חובה וזמינה למשתתפים המעוניינים בכך.

"לצערנו, בגלל כמות הכנסים ובעיית האולמות - הצלחנו למצוא מקום מתאים רק ל-330 איש. אנחנו יודעים, זה בהחלט לא מספיק לכולם, ולכן - הרישום השנה בשיטת 'כל הקודם זוכה'" מסכם גביזון.

להרשמה לכנס - לחצו כאן >>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו