קשר זוגי
קשר זוגי צילום: ISTOCK

מארגני הכנס 'עת לאהוב' - הכנס הגדול של הקיץ למחפשי זוגיות - הוסיפו השנה כלים רבים שיעזרו במציאת זוגיות. בין המגוון הגדול של ההרצאות והסדנאות, ניתן להבחין בדגש המיוחד שהושם על החלק המנטלי אשר חוסם אנשים רבים בדרכם לחתונה.

"כאשר האדם סובל ממחסום מנטלי, הדבר פוגע בסיכוי שלו להתחתן ולהקים בית, תת המודע שלו יחפש וימצא כל הזמן פגמים בצד השני וימציא סיבות מדוע לא להתחתן." אומר גבי דניאל, מנהל התוכן של הכנס: "הניסיון שצברנו בפרויקט 252 מלמד, שאחת הסיבות המרכזיות הגורמות לאנשים להישאר בודדים ולא להצליח למצוא זוגיות, הינה פחד פנימי ולעיתים בלתי מודע מהקמת בית. כדי להתחתן צריך להיות בשלים, ומשוחררים מחסמים. לא בכל מצב אנו בנויים לקחת מחויבות של הקמת בית".

בעקבות כך בכנס 'עת לאהוב' בנו תוכנית שנועדה להכשיר מנטלית רווקים ורווקות לקראת חתונה, לשחרר חסמים, להסיר אמונות מגבילות, וליצור מרחב חופשי ובריא ליצירת קשר עמוק ארוך טווח.

שמואל מינקוב מאסטר בשיטת NLP וחבר בפרוייקט 252, יעביר סדנת NLP, על הנדסת התודעה לחתונה ב-4 שלבים. כמו כן בכנס ניתן לקבל ייעוץ אישי עם מאמנים לחתונה, עמם יהיה אפשר להבין מהם המחסומים הרגשיים המונעים את מציאת הזוגיות.

"בנינו תוכנית שתיתן מעטפת של 360 מעלות לרווקים ורווקות" מסכם דניאל "המטרה היא שלאחר הכנס אנשים יהיו עם מיטב הכלים כדי למצוא זוגיות ומהר"

בימים אלו ההרשמה לכנס 'עת לאהוב' נמצאת בעיצומה. הכנס יתקיים ביום שלישי, י"ח אב (27.7.21) במרכז שלוה ירושלים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו