פרוייקט 252 יצא מהמסכים ותחת הכותרת 'עת לאהוב' נפגשו בירושלים מאות ממשתתפי התוכנית ליום של הדרכה, העצמה ומפגשים פנים אל פנים.

גבי דניאל, מיוזמי הפרויקט המשותף עם ערוץ 7 מספר, "יש כאן אנרגיה שונה משום שנפגשים אחד עם השני ויוצאים מהמסך".

"מה שקורה פה זה טירוף מוחלט. 400 פנויים ופנויות שהגיעו במטרה ללמוד על זוגיות ולהכיר. יש כאן דוכנים ומאמנים ואנשים נכנסים להתאמן".

צוריאל גביזון, גם הוא מיוזמי פרויקט מוסיף, "רואים את ההצלחה. כבר למעלה מ-3,000 אנשים ונשים הצטרפו אלינו וזה המפגש הראשון שלו לאחר שנה וחצי של קורונה. מי שמגיע ליום כזה, כבר מגיע לו צל"ש. הוא יצא מהפרדיגמות הרגילות ובא למשהו אחר ושונה".

מאמנים ומאמנות מהמיזם הייחודי של 252 וערוץ 7 הירצו בפני המשתתפים וגם קיימו שיחות ליווי אישיות. שרה אברמוביץ', מאמנת בפרוייקט מספרת, "יש פה עוצמות ואנרגיות. כולם רוצים לאהוב ולהקים משפחה. אלה אנרגיות מצמיחות, מייצרות קרבה, מייצרות קשרים, אנרגיות של זוגיות".

הצטרפו עכשיו והתחילו ללמוד זוגיות>

המאמנת גילה יובל מוסיפה, "זו תנועה כזו שלא מפחדים מהטייטל של 'עת לאהוב' כי אנחנו רוצים לאהוב ושמים את זה בפרונט".

המאמנת שרית שביט מסכמת, "מרגש לראות את האנשים שראינו אותם בזום ואולי עוד יצאו מכאן זוגות".

ומה יש למשתתפים לומר? "זה פרוייקט מהמם ומיזם מדהים", אומרת אחת המשתתפות.

משתתף אחר מוסיף, "מדובר בפרוייקט מבורך שמקנה הרבה כלים ליצירת זוגיות. זה תחום שאין לו סוף מבחינת הצמיחה וההתפתחות. אני מאוד מעוניין ללמוד וליצור קשר אמיתי וחיובי".

"זה פרוייקט שנותן מענה לכל מי שמחפש זוגיות. אני לומדת שמציאת זוגיות זה תהליך וכל מה שקורה בתוך הזוגיות זה תהליך", אומרת משתתפת נוספת.

גבי דניאל מבטיח שמדובר במפגש שנכונו למשתתפים עוד כמוהו. "הרבה אנשים רוצים להיפגש ואנחנו הולכים לעשות עוד מפגשים כאלה. מאוד חשוב שניפגש הרבה ונרגיש את האווירה המיוחדת הזו לאורך כל השנה".

הצטרפו עכשיו והתחילו ללמוד זוגיות>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו