השקעה כלכלית
השקעה כלכלית צילום: FRREPIK

מדוע קרקע חקלאית למכירה נחשבת קשה להשגה ובעלת פוטנציאל רווח גבוה בישראל? את התשובה לכך אפשר לחלק לשני חלקים.

חלק ראשון מדבר על הביקוש וההיצע הטבעיים הקיימים בתחום. קרקע חקלאית באופן כלל ובישראל בפרט, היא מצרך מבוקש מכיוון שאין הרבה ממנה. כמות האוכלוסייה הולכת וגדלה משנה לשנה תודות לעלייה ברמת החיים והשיפור במדע וברפואה, אך כמות הקרקע אינה גדלה. ברמת המאקרו עובדה זו יוצרת ביקוש מתמשך שאינו פוסק בתחום הנדל"ן, במיוחד בתחום הקרקעות.

החלק השני של התשובה מתייחס למצב כאן: מדינת ישראל שולטת בכ-93% מהאדמות בארץ וכל קרקע חקלאית אחרת נמצאת בידיים פרטיות, מין הסתם של חקלאי במקור, אך קרקעות רבות נסחרות בשוק ועוברות הסבה, מופשרות לבנייה, נמכרות לחברות יזמות והשקעות נדל"ן וכו'. מדוע אם כן קרקע חקלאית היא מצרך מבוקש בשוק הנדל"ן הישראלי? המשך ישיר לכך שהכול עניין של ביקוש והיצע ועוד.

שווה להיות חקלאי בישראל אבל לא מהסיבה שאתם חושבים...

ענף החקלאות בישראל נמצא בדעיכה מתמדת. סחורות שמגיעות מחו"ל, מעזה ומהשטחים מוזילות את התוצרת החקלאית המיוצרת בארץ. שנים רבות של בצורת פגעו גם הן בחקלאות וחוסר השקעה מצד המדינה היא כבר בגדר וויתור על הענף, שהיה בין הענפים המשגשגים במשק הישראלי בתחילת דרכה ובמשך שנים רבות.

עוד באותו נושא:

כיום חקלאים רבים ניצבים בפני שתי ברירות: האחת, להמשיך לדשדש, לשקוע ולדעוך, להיקלע לחובות כל שנה ואיכשהוא להמשיך לשרוד מסיבה אידאולוגית כזאת או אחרת, או פשוט למכור את הקרקע חקלאית שלהם.

אותה קרקע חקלאית שעיבדו באהבה גדולה במשך שנים והניבה להם פירות וירקות, עומדת לתת את תוצרתה בפעם האחרונה, וממש כמו בספר העץ הנדיב, היא נותנת את כל מה שיש לה עד הסוף עבור החקלאי לו היא שייכת.

כמובן שרצונם של החקלאים להתפרנס בכבוד ולהמשיך את השושלת עם דור חדש של חקלאים ראוי להערכה, אך גם קל להבין את רצונם של רבים למכור את הקרקע החקלאית של המשפחה ולהמשיך הלאה.

רוכשים קרקע חקלאית, מצילים חקלאי ומרוויחים בעצמכם – WIN WIN לכולם

חברת א.ב מוראנו פועלת בתחום הנדל"ן שנים רבות ומכירה את כל התהליכים הקשורים להפיכת קרקע חקלאית לקרקע לבנייה. אנו עוסקים בענף ומכירים אותו מלפני ומלפנים, מאתרים קרקע חקלאית במיקום איכותי עם פוטנציאל למכירה ולהפקת תשואה גבוהה ויוצרים עבור המשקיעים חבילה מוגמרת בה הם מקבלים את כל הליווי המשפטי להוצאת העסקה אל הפועל ולרכישת הקרקע.

אנו עוסקים גם בתחום הנדל"ן המסחרי ומציעים מגוון פתרונות השקעה חכמים לקהל הלקוחות שלנו. מוזמנים להיכנס לאתר ולמצוא חלק מהפרויקטים ולקבוע עמנו פגישה על מנת לבחון פרויקט נדל"ן התפור למידותיכם, כולל התאמת קרקע חקלאית לתקציב ולמטרות ההשקעה שלכם!

א.ב מוראנו – שנים של ניסיון ופעילות בתחום הנדל"ן

מתעניינים ברכישת קרקע חקלאית להשקעה? מוזמנים ליצור קשר לקביעת פגישה במהלכה תקבלו מידע וכלי השקעה מתקדמים, שיעזרו לכם להבין איך זה עובד, מה עלויות הקרקע, מה לוחות הזמנים, מי הבעלים של הקרקע, איך מעבירים בעלות בצורה נכונה ועוד אין ספור שאלות חשובות ורלוונטיות, שכמשקיעי נדל"ן מתחילים אתם חייבים לקבל עליהן תשובות לפני שאתם מכניסים את היד לכיס.

אנו מודעים לשני האלמנטים המלווים את המורכבות שבהחלטה האם להיכנס להשקעה בשוק הנדל"ן או לא: מצד אחד יש לכל אחד את הרצון שלא לפספס את הרכבת, ליהנות מתשואה גבוהה ומהחזר השקעה בטווח הבינוני והארוך ומצד שני קיים החשש שהפרויקט לא יצא אל הפועל בסופו של דבר, בין אם כי החברה בה בחרנו לא עשתה את עבודתה בצורה נאמנה ולא סיפקה לנו את כל המידע בזמן האמת ובין אם בשל בעיות ועיכובים שלא היו תלויים באף אחד אלא במצב הכללי במשק, בעיות בירוקרטיה וכדומה.

אנו בא.ב מוראנו מכירים הייטב את כל הבעיות הללו אך גם יודעים כיצד להתגבר עליהן אחת לאחת ולהציג בפני המשקיעים שלנו תמונה ריאלית שלא סוטה מהמציאות ומכירה בכל האלמנטים האלה, תמונה ברורה המאפשרת למשקיע לקבל את כל המידע הדרוש לו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורו, בכל נקודת זמן.

קרקע חקלאית במחיר אטרקטיבי – השקעת ארוכת טווח משתלמת – א.ב מוראנו

תמיד חלמתם לרכוש קרקע חקלאית? בין אם קרקע חקלאית לעיבוד, למגורים או למכירה א.ב מוראנו פועלת בתחום שנים רבות ותשמח להסביר לכם על כל המסלולים האפשריים כאשר אתם רוצים לרכוש קרקע חקלאית לכל מטרה, למצוא קרקע חקלאית למכירה ולהשקיעה בה את מיטב כספכם.

שנת 2021 עומדת להיות שנה מצוינת למשקיעי הנדל"ן בכלל ולמשקיעים שיבחרו לרכוש קרקע חקלאית בפרט!

התחלות הבנייה והמשך תהליכים של שחרור אדמה והפשרת קרקעות על ידי המדינה, תהליכים שנעצרו באחת, ישובו לפעול ביתר שאת. משרדי הממשלה ישובו לקבל קהל והעולם שעצר מלכת לכמעט שנה שלמה, ישוב באנרגיה כפולה על מנת לפצות על השנה האבודה. זוהי הקרקע הפורייה ביותר עבור כל מי שחושב להיכנס להשקעה בתחום הנדל"ן.

עכשיו הוא הזמן! הפעם לא תפספסו את ההזדמנות ותיקחו אותה בשתי ידיים. איך? בזהירות אך בנחישות. עשו עבודת הכנה, חקרו את השוק והיפגשו עם כמה חברות המציעות לכם קרקע חקלאית במיקומים שונים. קפצו למים הקרים ותיראו איך במהרה אתם יודעים לשחות כבר בכוחות עצמכם או בעזרת מי שמכיר את המים העמוקים ויכול ללוות אתכם ולסייע לכם להגיע לשם גם כן.

קרקע חקלאית במיקום מנצח - א.ב מוראנו

הנה כמה טיפים עבור מי שבכל זאת מעוניין לעשות את זה לבד:

  • הבינו במה אתם משקיעים – קל לראות תמונה יפה בעיתון עם כמה מספרים ותאריכים רשומים לידה ולחשוב שכל הנוצץ זהב. לא כך הם פני הדברים. חברת השקעות נדל"ן מנוסה עובדת במשך שנים רבות על מנת להכיר את התחום ולבנות מערך מקצועי של בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים, המכירים הייטב את כל החוקים, התקנות והכללים, הידועים והלא ידועים, איך לבצע עסקת נדל"ן מכל סוג בצורה הטובה ביותר. פרט לכך ללא הבנה של הנכס בו אתם מתעניינים לרכישה ומה זה מצריך מכם מכל הבחינות: פיננסית, אישית ומשפטית, לא תגיעו רחוק ואף תסכנו את ההון שלכם להשקעה וחבל.
  • הבינו מה סטטוס הקרקע – לא מספיק לאתר קרקע איכותית להשקעה במיקום מנצח, בין אם זו קרקע חקלאית או מגרש למכירה. סטטוס הקרקע, היכן היא נמצאת בוועדה האחראית לאישור הקרקע, מי הבעלים של הקרקע, מתי היא אמורה לקבל אישור סופי למכירה ועל ידי מי, מה יקרה לאחר מכן ועוד שאלות מהותיות, כל אלה חייבים להיות ברורים ושקופים עבור המשקיע לאורך כל הדרך.
    בלי מידע זה ההשקעה תהפוך להשקעה ספקולטיבית לכל דבר, השקעה שאתם רוצים להימנע ממנה בכל מחיר. בא.ב מוראנו אנו לא מהמרים על כספי המשקיעים והולכים עקב אחרי אגודל רק בדרכים שאנו כבר מכירים ויודעים לזהות שהן בטוחות להשקעה ארוכת טווח וכך אנו עושים עבור כל הנכסים שלנו!

נשמע מעניין? פנו אליו עכשיו לקביעת פגישת עבודה! בהצלחה!

א.ב מוראנו - קרקעות למכירה abmoreno.co.il

שלמה המלך 37, קרית אונו 5542133

טלפון: 03-949-9669

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו