ניר חפץ
ניר חפץ צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

ניר חפץ הוסמך הערב (רביעי) כעורך דין והתקבל להיות חבר בלשכת עורכי הדין.

חפץ היה יועץ התקשורת של משפחת נתניהו והפך לעד מדינה בתיק בו הואשם ראש הממשלה לשעבר.

בעיתון "הארץ" דווח כי חפץ צפוי לפתוח משרד לעריכת דין בתל אביב אחרי שוועדת ההתמחות של לשכת עורכי הדין דחתה התנגדות לקבלתו של חפץ כחבר בלשכה, שהוגשה על ידי עיתונאים שעבדו מולו בעבר.

משרד עורכי דין של חפץ יהיה ברחוב החשמונאים בתל אביב, והוא יעסוק במשפט אזרחי-מסחרי, הגנת הפרטיות ולשון הרע. כאמור חפץ משמש עד מדינה בתיק 4000, במסגרתו הסכים למסור עדות נגד ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו.

בחודש שעבר התלונן חפץ במשטרה נגד יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה לשעבר. חפץ טען שנתניהו הבן השיג חומרי חקירה חסויים בעניינו של אביו וכי הוא עושה בהם שימוש בתביעה אזרחית שהוא מנהל. מדובר ככל הנראה בחומרים מתוך תיק 4,000 שבית המשפט הוציא צו איסור פרסום לגביהם.

עו"ד זיו מאור, פרקליטו של יאיר נתניהו, אמר בתגובה: "תלונה מגוחכת, הזויה וחסרת כל בסיס לצורכי תשומת לב תקשורתית. כל החומרים החסויים בתיק 4,000 נמצאים רק בידי הפרקליטות והמשטרה. יאיר אינו מחזיק בחומרים כאלה, כך שהטענה שעשה בהם שימוש היא אבסורדית".

עו"ד אילן ספר המייצג את חפץ הגיב לפרסום: "אנחנו רואים בחומרה רבה את המשך ניסיונות ההטרדה והפגיעה בניר חפץ, שמובילים יאיר נתניהו ואחרים, במטרה לנסות להדיחו מעדות האמת שמסר".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו