פיברומיאלגיה - דרך העיניים מבינים את הסיבה לכאב

המפגש של רות בן הרוש-הדסון עם איריס גייר אירידולוגית מומחית המאבחנת מצבים בריאותיים דרך פענוח מידע הנמצא בגלגל העין, שם סוף למסכת ארוכה של כאבים ששיתקו אותה ואפשרו לה לחזור לנהל חיים תקינים.

רות בן הרוש הדסון לא דמיינה שתגיע למצב שלא תוכל לקום מהמיטה. לפני שלוש שנים החלה לסבול מכאבים חזקים בכל חלקי הגוף. "היה לי קשה לזוז ואף לקום", היא מספרת.

אחרי בירור רפואי ארוך ומתסכל היא התבשרה שהיא סובלת מפיברומיאלגיה – דאבת השרירים. ההמלצה הרפואית שקיבלה מרופאת המשפחה היא ליטול משככי כאבים בהם תאלץ להיות תלויה למשך יתרת חייה. הרעיון הזה זעזע אותה והיא סרבה להשלים עם המצב. בחיפוש אחר פתרון היא הגיעה למרכז איריס גייר לאבחון דרך גלגל העין.

למידע נוסף על האבחון וטיפול בפיברומיאלגיה ומחלות כאב כרוניות התקשרו ל 03-5454180 או לחצו כאן >>

איריס גייר, אירידולוגית מומחית בינלאומית CCII, המטפלת כבר יותר מ-20 שנה באלפי מקרים של אנשים, בעיקר נשים, הסובלים מפיברומיאלגיה מכירה היטב את המצב המתסכל שבו הייתה רות כשהגיעה אליה. "מדובר באנשים שסובלים מכאבי תופת בשרירים עד לרמה של חוסר תפקוד - אי הצלחה לישון בלילה או לקום בבוקר. לרפואה המערבית אין עבורם מענה. בעזרת מידע הנמצא בגלגל העין, אפשר לדעת מה מתחולל אצלנו בגוף. זה כלי מאוד יעיל ומשמעותי לאתר בעיות בריאות. הכאבים הם רק סימפטומים, תוצאה, של מצב לא תקין בגוף, זאת לא הבעיה עצמה. לתת משככי כאבים לא פותר את המקור לכאבים אלא רק מכהה או מחליש אותם ובדרך גם מחליש את האדם שלוקח אותם".

למרות שאנשים שונים אנשים חווים סימפטומים זהים, כמו כאב מפושט בכל הגוף, מקור הכאב שונה מאדם לאדם. לכן, מסבירה איריס גייר "המטרה של האבחון בגלגל העין היא להבין מה גרם לאדם לפתח את הכאב המסוים. מה בגוף הוביל להתפתחות של כאב. זה יכול להיות תת פעילות של בלוטת התריס, עצירות, הצטברות פסולת במעי הגס, מתח גבוה והיחלשות של מערכת החיסון". וכאשר מזהים את הסיבה הספציפית אצל המטופל אפשר להתאים לו טיפול ייעודי לבעיה אצלו שיכול להוביל לשיפור משמעותי ואף להחלמה מוסיפה גייר.

רות מספרת שלאחר האבחון, קיבלה תוכנית טיפולים מסודרת שבה התמידה וכבר לאחר מספר חודשים חשה בשיפור משמעותי. "פתאום הכאבים נעלמו כלא היו. ואמרתי לעצמי שאני מסוגלת לרדת מדרגות בלי להרגיש. באמת הרגשתי מצוין ועד היום אני מרגישה מעולה ואין לי כאבים. איריס נתנה לי המון ביטחון ורוגע ובמבחן התוצאה - זה הצליח. היום אני עושה הכל, הכל - עובדת בגינה, רצה, מתכופפת. אני ממליצה לבוא, לקבל טיפול מסור ולהחלים", היא אומרת.

איריס גייר מסבירה כי במקרה של רות הכאבים החלו לעבור לאט לאט כאשר רמת החומציות בגוף ירדה. "מבחינתי חובה לכל אדם לעבור אבחון כזה, בין אם הוא חולה ובין אם הוא מרגיש בסדר, כי אפשר לראות את כל מה שקורה בגוף ולאתר בעיות מראש. ואם כבר כואב ואבחנו לנו מחלה, מאוד חשוב להגיע למקור הבעיה וכשמטפלים במקור אפשר להגיע להחלמה".

למידע נוסף על האבחון וטיפול בפיברומיאלגיה ומחלות כאב כרוניות התקשרו ל 03-5454180 או לחצו כאן >>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו