הפוסט של וקנין
הפוסט של וקנין צילום מסך

חבר מרכז הליכוד שלומי וקנין, פעיל ותיק במפלגה ומקורב לבנימין נתניהו, פרסם בפייסבוק תמונה ערוכה שבה נראית ח"כ עידית סילמן (ימינה) כשהיא מצטלמת ''סלפי'' בזמן הלוויה בבית עלמין.

וקנין לא ציין שהתמונה מזויפת והשתלח ביו"ר הקואליציה סילמן: "הדפוקה בראש עושה סלפי בבית העלמין ירקון. סמרטוטה מארץ הסמרטוטים''.

המשנה לראש מועצת דלית אל כרמל, עטא פרחאת, כתב בתגובה: "בושה וגועל של אישה". גולשים אחרים כתבו "סמרטוטה, לא נורמאלית, מפגרת, טינופת''. הגולש מרדוש אסולין כתב: ''אישה זבל מהביוב''.

נכון לשעה זו וקנין לא טרח למחוק את התמונה או להדגיש שהיא אינה אמיתית. בלשכת ח"כ סילמן אמרו לערוץ 7 כי יגישו תלונה במשטרה.

בעבר התבטא וקנין נגד הציונות הדתית והאשים את הציבור הדתי לאומי בהפלת שלטון הליכוד. ''אנחנו באווירה של חורבן בבית, כואב שמי שמפיל אותנו זה הציונות הדתית, רק צרות יש לנו מהם. גם לקוסם נגמרים השפנים. נרד לאופוזיציה ונחזור עם סכין בין השיניים'', הבטיח ועקנין לאחר הקמת הממשלה.

בראין לאתר ynet וקנין הגדיל לעשות והודיע כי הוא הולך "ללמוד גיטרה" כדי לשמוח יחד עם עם ישראל ביום שיפנו את היישובים ביהודה ושומרון "ויזרקו אתכם לכל הרוחות".

"מאז קום המדינה ועד היום מי שהפיל ממשלת ימין זה הימין", אמר וקנין בראיון לעיתונאי אטילה שומפלבי. "מי שהפיל את ממשלות הימין זה אתם - הציונות הדתית לדורותיהם. אני מצטער שבחרתי בכם. זו פעם שלישית שבחרתי בכם".

"אתם בונים התנחלויות והורסים את מדינת ישראל. אתם הורסים את הליכוד", הוסיף. "בחרתי בכם כי ראש הממשלה שלי רצה להרים אתכם מעל אחוז החסימה. אתם הנזק הכי גדול למדינת ישראל ואנחנו נבוא אתכם חשבון".

"מיום שקמתם פירקתם את המדינה ופירקתם את הליכוד", צעק. "חשבתי שתבואו ותרתמו איתנו ונשארתם אותם בוגדנים... אתם חבורת אינטרסנטים. אין לכם שום אידאולוגיה".

יו״ר הקואליציה, ח״כ עידית סילמן, מסרה בתגובה: "הזמן עכשיו הוא זמן חיבור. עצוב לי שאנשים מכלים את זמנם על תמונות פייק, הסתה ושיסוי, במקום על אחדות במחנה הלאומי. את התלונה נגיש למי שצריך, האחריות של כולנו היא על היום שאחרי".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו