כנס נדל"ן 2030
כנס נדל"ן 2030 צילום: יח"צ

מיטב המומחים של עולם הנדל"ן בישראל התכנסו לשולחן אחד במטרה לתת לכם מענה ממוקד על כל מה שקורה בשוק בזמן האחרון, לצד כלים שיאפשרו לכם לקבל החלטות חכמות יותר.
ועכשיו - אנחנו נותנים את ההזדמנות לכל מי שפספס את ההרצאות לקבל אותם שוב לצפיה.

גם אתם מבולבלים ממה שקורה בעולם הנדל"ן? אתם רוצים להגיע לבית החלומות אבל לא ברור לכם האם ההחלטות של בנק ישראל מקדמות אתכם או מקשות עליכם… קבלו עכשיו את התוכן המקיף שהועבר למאות משתתפי כנס הנדל"ן של ערוץ 7.

הכנס התקיים שבוע שעבר בשיתוף קבוצת 'קרתא', והשתתפו בו מומחים רבים מעולם הנדל"ן לצד אנשי מקצוע מתחומי הבנקאות, שמאות, מימונים, רגולציה ועוד.
מאות משתתפי הכנס מסרו כי קיבלו לראשונה תובנות ברורות ומקיפות, שיעזרו להם להגיע למטרות שתמיד רצו להשיג בעולם הנדל"ן.

"בעולם הנדל"ן אנחנו עדים כל הזמן לתנודות, זה אחד המאפיינים של השוק. גם בימים אלה אנחנו שומעים על ההחלטות החדשות של בנק ישראל, שנועדו להגביל את קהילת המשקיעים בדירות".
אומר מנכ"ל קבוצת קרתא, אורן מסקולצ'י, לדבריו "החלטות הרגולטור והמדיניות משתנים אחת לתקופה בהתאם למצב במשק ולשדה הפוליטי, ומי שמכיר את הזירה, יודע שכל תקופה מביאה את ההזדמנויות שלה. מה שאנחנו צריכים - זה לקרוא נכון את המפה ולדעת לנצל אותן לטובתנו".

בכנס סקרנו את שוק הנדל"ן על כל היבטיו, הן נדל"ן למגורים והן את ההשלכות האחרונות על המשקיעים, מה כדאי לעשות עכשיו ומה לא, לאן השוק הולך.

בין המומחים שהשתתפו בכנס ניתן למצוא את: אורן מסקלצ'י - מנכ"ל קבוצת קרתא, ולשעבר סגן מנהל מרחב דרום בבנק מזרחי טפחות, ירון ספקטור - כלכלן ושמאי מקרקעין, עו"ד אסף אנגלרד - שותף במשרד המבורגר עברון ושות'. מר שייקה נפחא, מייסד חברת 'סלעית' - פורט את הלבטים ואת הכדאיות של השקעה בקרקעות נדל"ן, ובאיזה מצב זה מתאים לכם.

על הנושא הרגולטורי ניתן מיקוד ייחודי. לא משנה מה היקף הפעילות שתרצו לבצע בשוק הנדל"ן, החל מרכישת בית מגורים ועד יזמות של התחדשות עירונית או בניה, אתם תגלו שבישראל - הבירוקרטיה בשוק הנדל"ן היא אדירה. למה זה כך, ואיך פועלים נכון מול זה? בפאנל זה השתתפו דביר דימרי, מנכ"ל קבוצת קרתא, שירה תלמי - מתכננת במנהל התכנון מחוז ירושלים, אריאל רחמים - יזם, שמאי מקרקעין וסמנכ"ל כספים ב-'יהודה רחמים', בועז ביטמן - אדריכל ושותף בחברת 'בן צור אדריכלים' והחלוץ הישראלי בתוכניות 'פינוי בינוי', ומר ראול סרוגו, נשיא התאחדות בוני הארץ,

תכני הכנס זמינים עבור גולשי ערוץ 7 לצפייה חוזרת ללא עלות. לקבלת גישה לתכני הכנס, היכנסו לכאן >>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו