יד שרה: נגמר לנו החמצן

מנכ"ל 'יד שרה', משה כהן תוקף הבוקר (ד') בראיון לערוץ 7 את התנהלות משרד הבריאות והבהיר כי בשבוע הבא יאזלו כלל מחוללי החמצן שברשותו.

"הרמנו דגל שחור למשרד הבריאות ומדינת ישראל ואנחנו זועקים היום - אין חמצן בישראל. בתי החולים על סף קריסה ומשרד הבריאות לא מתייחס לפנייתנו לתקצב עוד מחוללי חמצן".

לדבריו של כהן, "כל יום אנחנו מוצאים כ-80 מחוללי חמצן מהסניפים השונים בארץ ויש כעת כ-2,000 מחוללי חמצן שנמצאים בבתים בשימוש אשפוזי בית. בשבוע הבא ערב ראש השנה לא יהיו לנו עוד מכשירים להשאיל למה אתם מחכים? שאותם חולים יבואו לבתי החולים ויגרמו לקריסתם?".

עוד באותו נושא:

כהן תקף את ראש הממשלה נפתלי בנט שבעבר טען לדבריו כי יש לעודד את האשפוז הביתי אך כיום, כראש ממשלה, הוא נמנע מלהתערב לנוכח קריסת ארגוני החסד, "לפני כמה חודשים נפתלי בנט ישב אצלנו ואמר שזה לא נורמלי שהמדינה לא תומכת באשפוז הביתי, והיום, אותו בנט ואנשי משרד הבריאות לא עושים כלום", סיפר.

לסיום אומר כהן, "אני לא מאמין שיש מישהו שמחזיק סתם מחולל חמצן בבית ורובם משתמשים בהם אבל אם יש מישהו שסיים להשתמש ומרגיש יותר טוב אני מבקש להחזיר לאחד מהסניפים הקרובים כדי שנוכל לעזור לעוד אנשים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו