עומרי כהן
עומרי כהן צילום: רפי קריספין

אחרי הסינגל 'פרחים לבנים' והעבודה עם אמיר דדון, המוזיקאי עומרי כהן פותח חלון נוסף ומאפשר לנו הצצה אל הנשמה שלו בשיר חדש שכתב בשם 'לבד איתך'.

"כל-כך הרבה פעמים בחיים שלי הרגשתי שמה שמפעיל אותי אלו דברים חיצוניים אליי" מספר כהן, "אנשים, דעות, מחשבות ואפילו חלומות של אחרים, גם אם הם טובים, הם הגיעו מבחוץ פנימה. יום אחד נפגשתי עם קטע של הרב קוק שמיקד לי את המבט והפך להיות סוג של תפילה עבורי:

"אני צריך למצוא את אושרי בקרבי פנימה, לא בהסכמת הבריות, ולא בשום קריירה איזו שתהיה...כל מה שאכיר יותר את עצמיותי וכל מה שיותר אתיר לעצמי להיות מקורי ולעמוד על רגלי עצמי בהכרה פנימית הממוזגת מדעה, הכרה, הרגשה ושירה יותר יאיר לי אור ה' ויותר יפותחו כוחותיי להיות לברכה לי ולעולם״ (הראי"ה ערפילי טוהר עז׳).

"השיר הזה הוא דו שיח ביני לבין הנשמה שלי שמחכה לי".

"אני משוכנע שהכיפה לא מתייגת אותי" הוא אמר בראיון לערוץ 7 כשיצא הסינגל הקודם, "זה נכון שיש יותר ויותר אומנים דתיים שהגיעו ללב המיינסטרים כמו ישי ריבו, חנן בן ארי ועוד, אבל בלי קשר לזה שהם דתיים הם יוצרים וזמרים מעולים ומוכשרים שמביאים משהו חדש. אני מאמין שמי שיושב בישיבות פלייליסט כאלו ואחרות יודע לזהות כישרון ואיכות ולתת לו את הבמה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו