משה חוגג
משה חוגג צילום: פלאש 90

הפעולה האחרונה בתור הבעלים של בית"ר ירושלים? נדמה כי תם זמנו של משה חוגג כבעלים של בית"ר ירושלים, זאת בשל מלחמת החורמה באוהדי קבוצתו ובאיבוד מעט התמיכה ביציעים שעוד נותרה לו בשל מלחמה זו והצעדים הלא הגונים שהוא נוקט מול אותם אוהדים.

שבועיים אחרי שכינס 30 אוהדים למשרדי המועדון בשכונת בית וגן שבבירה, רגע לפני מחזור הפתיחה לעונת 2021/22 בליגת העל בכדורגל באצטדיון טדי שבבירה מול הפועל באר שבע ובצל חוסר ההיענות של אוהדים רבים להגיע למשחק, הערב (ראשון) משה חוגג המשיך בצעדים הלא מידתיים נגד אוהדי קבוצתו כשתבע אוהד נוסף, חבר ארגון האוהדים 'לה-פמיליה' על סך של 2 מיליון שקלים.

זוהי פעם שניה שחוגג שולח מכתב התראה לפני תביעה לאחד מראשי ארגון האוהדים הירושלמי על סך 2 מיליון שקלים, כאשר במכתב נכתב כי מדובר בתביעה בשל פגיעה של ארגון האוהדים בתדמית ובחסויות שאיבד המועדון הירושלמי ברבות השנים מאז הקמתו בשל מה שכינה התנהגות גזענית ואלימה.

בדומה למכתב הקודם שהוציא חוגג ועורך דינו עמית חדד לאחד מראשי ארגון האוהדים עם דרישת תשלום של 2 מיליון שקלים, נכתב גם הפעם במכתב שקיבל האוהד אבי כהן, כי "כתוצאה ממעשיך וממעשי חברי ארגון הלה פמיליה, נגרמו למרשינו נזקים בסך של עשרות מיליונים. יחד עם זאת ולצורכי פשרה, אפשר לסיים את המחלוקת בסכום של 2 מיליון ש"ח".

יש לציין כי חוגג עצמו אמר לא פעם בריש גלי כי אין לו דין ודברים עם כהן ורק לפני שבועיים ישבו השניים יחד עם עוד מספר אוהדים וניסו ליישר את ההדורים ולהגיע לפשרה לפיה ישכון שלום בין חוגג לאוהדים הבית"רים. לטענת חוגג, הוא לא קיבל את הדרישות שלו בעוד בארגון האוהדים אמרו כי התנאים היו המשך הענשתם ואיסור כניסתם למשחקים עד שיתרצה חוגג ויחליט לאפשר להם ובכפוף להתנצלות על גבי המרשתת, ולכן המלחמה בין הצדדים נמשכת.

מלבד העובדה שמדובר באוהד שלא עשה דבר ואין כל תיעוד נגדו על פי הידוע, תזמון המכתב שנשלח ביום חמישי האחרון והגיע היום ערב חג, מהווה צעד אל-חזור מבחינתו של הבעלים חוגג שעם מכתב זה איבד לחלוטין את מעט התמיכה שעוד נותרה לו בין האוהדים הירושלמים.

כזכור, חוגג התנה את המשך תמיכתו בבית"ר ירושלים בהגעתם של 5,000 אוהדים למשחק הבית מול הפועל באר שבע במחזור הפתיחה, כאשר הגיעו פחות מכך ובראיון לעיתון 'ידיעות אחרונות' היום אמר כי הוא מתכוון להפסיק לתמוך בבית"ר. מכתב כמו זה הערב מהווה הצהרת כוונות על כך יותר מכל דבר אחר, כאשר הרשת התמלאה בביקורות על מכתב ההתראה.

אבי כהן הגיב על המכתב כשכתב: "שימו לב מה קורה ברגע שיושבים עם הבעלים והצד השני לא בדיוק מקבל את דעותיו ואת מה שהוא רוצה להכתיב. איפה האנשים שישבו איתו לפני שבועיים ושמעו שהוא הגיע בשביל שלום, אחדות וסולחה? יום לפני ערב החג מקבלים אחלה של ברכה של שנה טובה. להביא מכתב כזה בערב חג, זה הכי נמוך שכבר יכול להיות, אבל בכל זאת נברך אותו ואת כולנו בברכת חג שמח ושנה טובה ומבורכת".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו