מייק אוונס
מייק אוונס צילום: ערוץ 7

במהלך הלחימה בעזה, הותקף והוסר, ללא התראה מראש, דף הפייסבוק של ד"ר מייק אוונס ובו 76 מיליון עוקבים תומכי ישראל. הדף "Jerusalem Prayer Team" הוא הגדול ביותר של נוצרים אוהבי ישראל וממוצב כמספר 30 בפייסבוק מבחינת תמיכה בו.

התוקפים של הדף, גולשים פרו-פלסטינים המתנגדים לקיומה של ישראל הציפו אותו הוצף בתגובות אנטישמיות חריפות כולל ציטוטים של היטלר. המתקפה הגיעה לכ-2 מיליון תגובות נאצה שהובילו להסרת הדף מפייסבוק.

זאת מבלי שהדבר נבדק עם אוונס או אנשיו וללא מענה לבקשותיו החוזרות ונשנות להחזיר את הדף. ביום שבו הוסר הדף היה אוונס בדרכו לישראל לקיים אירוע פייסבוק לייב ענק שבו התכוון לשדר לכל מיליוני העוקבים תמונות ווידיאו מהמראות הקשים בדרום ולהביע תמיכת מיליונים בישראל.

עוד באותו נושא:

מנהיגים רבים ואישי ציבור מישראל וארה"ב ביניהם שדרני פוקס ניוז, סנטור טד קרוז, המועמד לנשיאות ארה"ב לשעבר מייק האקבי ועוד הביעו תמיכתם באוונס והעבירו בקשות חוזרות ונשנות לפייסבוק להחזיר את הדף.

רק אתמול הוחזר עמוד הפייסבוק עם 75 מיליון העוקבים. "אני שמח שפייסבוק החזירה את הדף הגדול ביותר לתומכי ישראל. זוהי מתנה נהדרת לשנה החדשה. מטרתנו היא בראש ובראשונה חינוך לסובלנות ומאבק באנטישמיות" אמר ד"ר מייק אוונס.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו