דב הלברטל
דב הלברטל ערוץ 7

במלחמת העצמאות שלנו, נלחמנו בנחישות ובגבורה. סמל לאומץ, הקרבה ואהבת המולדת. היום ניתן לומר את זה על הערבים. אלא שבניגוד לנו, הם טרוריסטים ורוצחים.

היחיד בין הפוליטיקאים שמבין את התהליך שמתרחש פה, הוא בן גביר. החמאס בעזה לא מפחד לאיים בטילים. הפלסטינאים אומרים שאם נתפוס את המחבלים שברחו, תהיה אינתיפאדה. ערביי ארץ ישראל, מרימים ראש ולא מפחדים לעשות לינץ' ביהודים. אין הרתעה. אין נחישות. אין בכלל הבנה של המציאות. מפחדים אפילו להטיל עליהם הגבלות קורונה, כי אחרת יהיו התפרעויות.

בשנים האחרונות, ובפרט עכשיו עם ממשלת השמאל, הערבים מרימים ראש. אם ערביה בכנסת מעיזה להגיד שהיא גרמה לכך שלא הגנו על עצמינו מול החיזבאללה, זה מוכיח שאין אצל הערבים מינימום של פחד. אני כבר לא מדבר על עצם האמירה. אבל העובדה שהזועבי הזו העיזה לומר דבר כזה, ושום דבר לא קרה לה, והיא עוד לא בכלא, זה מעיד על תעוזתם של הערבים.

רק בן גביר מבין, שבמלחמת הנכבה הזו של הערבים, על גבולות 48, צריך נחישות ויד קשה. כי זה מה שהערבים מבינים. ובן גביר מכיר את הסרטון של טיבי שבו הוא משבח את השהידים. והוא קורא לו מחבל, כי הוא באמת מחבל. אבל לא רק הוא. גם מרעאנה וחברי כנסת ערבים אחרים.

אחרי הערבים, השמאל הוא האויב הגדול ביותר של מדינת ישראל. וגם בג"ץ. הלב שלהם רחב כלפי הערבים ולא קיים כלפי היהודים. הרפיסות של השמאל, והניכור שלהם למדינת ישראל, מוביל את הערבים צעד אחרי צעד לעצמאות ולמדינת טרור.

צריכים לבצע חיסולים ממוקדים בעזה, כבר עכשיו. אם הדובר שלהם מאיים במתקפת טילים, ישר לחסל אותו. אם הם מעודדים את הטרוריסטים שברחו מהכלא, לחסל אותם. כי אחרת, הם יביאו לאינתיפאדה. למלחמת העצמאות של הערבים.

מה הפחד שנפל עלינו? פעם היינו אמיצים. היתה יחידה 101. היה מאיר הר ציון. היו פשיטות בלב האויב. היום הטרוריסטים קובעים את סדר היום במדינת ישראל. אם יורים באש חיה נגד חיילי צה"ל סמוך לרמאללה, איך זה שהקרב נגמר בלי הרוגים מצידם?

השמאלנים הרי יפחדו לפגוע במחבלים הנמלטים, כי זה נוגד את זכויות האדם, וגם יש חשש שזה יפגע ברגשות הערבים.

סיפר לי שכני, צבי נוימן ז"ל, שהם הגיעו לתעסוקה מבצעית בעזה, והמג"ד אמר שהוא רוצה ששירות המילואים יעבור בשקט. לכן, הערבי הראשון שיזרוק עליהם אבן, כדי לבחון אותם, הוא נותן הוראה לירות בכל דודי השמש באזור. וכך היה. האבן הראשונה שנזרקה, הרסו את כל דודי השמש. המבצעית עברה בשקט מוחלט. זו השפה שהערבים מבינים, וכך צריך לנהוג.

היחיד שמבין איך להתנהל עם הערבים, הוא בן גביר, ואלה התומכים בו. כי הם יודעים שאנחנו נמצאים במצב של מלחמה מתמיד, עם טרוריסטים שלא בוחלים ברצח נשים וילדים. עם תודעה של נכבה שבשמה נרצחים יהודים בחוצות העיר. עם לינצ'ים ופרעות של ערביי ארץ ישראל. עם ארגוני טרור אכזרים של חמאס וחיזבאללה, ועם רשות פלסטינית שתומכת טרור.

והם מבינים, שכדי לנצח במלחמה המתמדת הזו, צריך יד קשה ביותר נגד הערבים מפירי החוק. כי זו השפה היחידה שהטרוריסטים מבינים. ואם היה כך, חיים רבים היו ניצולים ולא היו בורחים רוצחים מבית הכלא. ואת החזון הזה, רק בן גביר מכיר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו