איתמר בן גביר באולפן ערוץ 7
איתמר בן גביר באולפן ערוץ 7 ערוץ 7

ההודעה הדרמטית של הבעלים של בית"ר ירושלים בשלוש השנים האחרונות, משה חוגג, כי הוא עוזב את המועדון וממנה "נאמן" במקומו שינהל את הקבוצה עד למציאת רוכש, הביאה לשלל תגובות מצידם של אוהדים רבים ברשתות החברתיות ובפורומים השונים.

אחד מבין עשרות אלפי המגיבים, היה גם יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ איתמר בן גביר הנחשב לאוהד הקבוצה מהבירה.

בן גביר שתקף לא פעם את החלטותיו של חוגג ואת העובדה כי הוא בוחר להסית את האש לכיוון האוהדים במקום לנהל את המועדון הירושלמי בצורה מקצועית ומכובדת, אמר עם ההחלטה על עזיבת בית"ר: "ברוך שפטרנו מעונשו של זה".

לדברי ח"כ בן גביר: "חוגג מעולם לא התעניין באמת בבית"ר, אלא רק ברווח הכספי שניתן להפיק מהקבוצה כפי שניסה בעבר למכור את הקבוצה לשיח' מדובאי. מי שלא אוהב את בית"ר ירושלים לא יוכל להזניק אותה קדימה".

זאת ועוד, ח"כ בן גביר הציע גם להפוך את בית"ר לקבוצה בבעלות האוהדים, כפי שיש כיום בליגת העל הישראלית עם הפועל ירושלים וכן בליגות המקצועניות בספרד עם ברצלונה ובגרמניה עם דורטומנד.

"יש לביתר ירושלים מאות אלפי אוהדים. אם רק חלק מהם יקבל הזדמנות לרכוש את מניות הקבוצה, אין לי ספק שבית"ר תהיה קבוצה עשירה ורווחית מאוד. אני קורא להפוך את בית"ר לקבוצה של אוהדיה בדגם ברצלונה - אוהדי בית"ר הם ישראל היפה ומגיע להם לחגוג בלי חוגג", כתב בן גביר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו