טקס הסיום של מסלול הנשים
טקס הסיום של מסלול הנשים צילום: מכללת צמאה

זו כבר מהפיכה: מכללת 'צמאה' - מכללה להתפתחות אישית וללימוד NLP יהודי מבססת את מעמדה כאחת המכללות המשפיעות ביותר בתחום תורת הנפש. לפני כמה ימים התקיים טקס סיום מרגש וחלוקת תעודות עם חותם HNLP העולמית לעשרות תלמידים ותלמידות, שסיימו בהצלחה את לימודיהם במכללה.

אבי בניון, המשמש במקצועו כמורה מחנך, סיפר על חווית הלימודים המיוחדת שלו: "בעבודתי כמחנך זה נתן לי המון כלים לעבודת היומיום שלי, לעזור לתלמידים שלי – להעניק להם את היכולת להאמין בעצמם להסתכל קדימה ולהציב מטרות. גם בבית, עם המשפחה והילדים, ובמבט שלי על עצמי, זה נתן לי המון". גם נתנאל, איש עסקים, העיד: "השיעורים בבית הספר הם שיעורים משנים חיים כפשוטו. זה משהו שאני יקח אותו איתי לכל החיים"

ליטל כהן שלומדת במסלול הנשים סיפרה כי "הלימודים בצמאה מרתקים, מועילים ומשנים חיים. אני ממליצה בחום ללמוד כאן. ההנהלה והצוות קשובים לבקשות ולפניות, ויש אווירה נעימה מאד". גם התלמידה יעל מיארה העידה כי "הלימודים בצמאה ממש מחדירים אנרגיות חיוביות ובריאות, אמונה בטוב בי ובחיים וכוח לעוף קדימה בעזרת כלים פרקטיים ומעשיים"

עוד באותו נושא:

המחזור הבא ייפתח לאחר החגים בעז"ה ואתם מוזמנים לתפוס את המקומות האחרונים בספסל הלימודים. לפרטים נוספים לחצו כאן.

מכללת "צמאה" מביאה איתה שיטת לימוד חדישה וייחודית, כיוון שהיא משלבת בין לימוד מקצועי של NLP – שיטה ששינתה את חייהם של מיליוני בני אדם בעולם כולו לבין פסיכולוגיה יהודית. הלימודים מוכרים לצורך גמולי השתלמות ושנת שבתון כלימודי חובה או רשות. במכללה מסלולים נפרדים לגברים ולנשים עם מרצים מהשורה הראשונה: הרב מיכי יוספי, הרב חגי לונדין, הרב דניאל כהן, הרב שמואל מינקוב, הרבנית נעמה מנוסי ועוד.

מרצי מכללת צמאה
צילום: מכללת צמאה

המחזור הבא ייפתח לאחר החגים בעז"ה ואתם מוזמנים לתפוס את המקומות האחרונים בספסל הלימודים. לפרטים נוספים לחצו כאן.

ערב הסיום התקיים באווירה מרוממת ומיוחדת, באופן מגבש ובתחושה כי כלל הנוכחים באירוע עברו יחד חוויה משמעותית, שתישאר עימם לעוד שנים רבות. המעמד המרגש ביותר במהלך האירוע, היה טקס חלוקת התעודות, הכוללות כאמור, את חותם HNLP העולמית - בו נקראו התלמידים בזה אחר זה לבימה, וקיבלו אותן מידיו של שגב כהן, מנהל המכללה ושאר המרצים.

"ב'צמאה' אנו למדים שהאדם יכול לגדול, לצמוח, לממש ולהגשים את עצמו" אמר הרב דניאל כהן, מהמרצים במכללה, בדברים שנשא במהלך הערב. הרבנית נעמה מנוסי, המלמדת במסלול הנשים במכללה, העידה על התהליך המשמעותי שעוברים ב'צמאה': "אנשים עוברים התפתחות בקצב זמן קצר, ממש עושים מהפיכות בחיים ומביאים ברכה לעצמם ולמשפחות שלהם".

הרב מיכי יוספי מהמרצים במכללה אמר: "המכללה העניקה לכלל התלמידים הנפלאים שסיימו כאן את הקורסים השונים בתכנית ייחודית של תוכן מעצים שכלל למידה של תורת הנפש היהודית, וכלים להצלחה, גדילה ותיקון מערכות יחסים. תחת הכותרת הזו, 'צמאה' - התכניות השונות במכללה שלנו מרוות את אותו צימאון".

מסלול הגברים
צילום: מכללת צמאה

מיד לאחר החגים פותחת המכללה, מסלולים נוספים לגברים ולנשים ונותרו מקומות אחרונים. "אנו קוראים לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחיים שלו, או סתם רוצה להצעיד אותם למקום חיובי יותר, ולקבל כלים מעשיים בתחום תורת הנפש, למהר לתפוס את מקומו ולהירשם ללימודים בצמאה", אומר שגב כהן מנהל המכללה.

המחזור הבא ייפתח לאחר החגים בעז"ה ואתם מוזמנים לתפוס את המקומות האחרונים בספסל הלימודים. לפרטים נוספים לחצו כאן.

 

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו