השר יובל שטייניץ
השר יובל שטייניץ צילום: אסתי דזיובוב/TPS

ח"כ יובל שטייניץ (הליכוד) אמר היום (ראשון) כי חוסר כיבוד הסכם הרוטציה עם יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ זאת טעות של יו"ר הליכוד בנימין נתניהו.

ח"כ שטייניץ הוסיף ואמר בראיון לנעם פתחי ויותם זמרי ב'גלי ישראל' כי ח"כ נתניהו הוא "סופר מוכשר", אך גם הוא לא חף מטעויות.

"הייתי היחיד שאמר בזמנו שצריך לכבד את ההסכם עם גנץ, להעביר תקציב ולהימנע מבחירות", אמר ח"כ שטייניץ.

לדבריו, "ברור שזו טעות קודם כל של נתניהו ושל כולנו. נתניהו סופר מוכשר אבל הוא לא חף מטעויות, לא אכנס למה שהוא אמר לי בשיחות אישיות, אם ירצה - הוא יגיד".

עוד באותו נושא:

עמית סגל, הפרשן הפוליטי של 'חדשות 12', אמר בשבוע שעבר כי לדעתו מי שיחליף את בנימין נתניהו בראשות הליכוד יהיה שגריר ישראל בוושינגטון הנוכחי גלעד ארדן.

עם סיום מפקד החברים במפלגת הליכוד דיווח סגל כי למפלגה הצטרפו כ-20,000 חברים חדשים, כך שבסך הכל פקודים לליכוד כ-140,000 חברים.

סגל נשאל ברדיו 'גלי ישראל' מי יהיה זה שיחליף את יו"ר האופוזיציה ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו, ולאחר כל ההסתייגויות השיב כי לדעתו זה יהיה, כאמור, ארדן.

"אתן כאן הימור פרוע שישמע מאד מוזר: גלעד ארדן", הוא אמר. "אני חושב שיש לו סיכוי לא רע, לניר ברקת יש המון כסף אבל יש חשדנות לגבי הימניות שלו. ישראל כץ ויולי מתקשים להמריא, שוב, זהו הימור פרוע אבל אני חושב שכן".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו