יועז הנדל
יועז הנדל צילום: Flash90

לאחר קרוב לשלוש שנים בהן לא מונתה מועצה לרשות השנייה, ועל אף הכוונה להקים במקומה גוף אחוד לפיקוח על השידורים, הודיע שר התקשורת יועז הנדל על רשימת מועמדיו לחברות במועצת הרשות השניה.

המינויים נועדו להבטיח את התפקוד הרציף של הגוף עד למועד השלמת הרפורמה. ברשימת המועמדים יש יותר מקום לנשים, לפריפריה ולמגזרים השונים בחברה הישראלית.

מינוי החברים במועצה יושלם לאחר הליך היוועצות של השר עם גופים וארגונים שונים כנדרש בחוק. בהמשך מינוי המועצה יובא לאישור הממשלה.

רשימת המועמדים כוללת כמחצית נשים, וייצוג לפריפריה ולאוכלוסיות שונות בחברה הישראלית שעד עתה לא היו מיוצגות במועצת הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו.

עוד באותו נושא:

רשימת המועמדים:

1. בהלול אספהאן
2. מנהיימר ציפי
3. בר-טל עדן
4. ספא דבור
5. עופרן אילעאי
6. בכריה יסמין
7. צחי אדם
8. בר און יערה
9. רביב דנה
10. דגון מיכל
11. רוזנטל מיקי
12. דיין עינת
13. ריקלין רועי
14. הפשטיין יקי
15. שטאובר דלית
16. וניג מרלין
17. שלום שרון
18. ירושלמי אודי
19. שטח שמואל
20. מינס אודליה
21. תמיר אילן

שר התקשורת יועז הנדל מסר: "לאחר תקופה ארוכה שבה לא מונו חברים חדשים למועצה בגלל לחצים פוליטיים, אני שמח שאנחנו מתקדמים לקראת סיום הליך המינוי. הרפורמה בשוק השידורים שתחליף את הגופים המפקחים בגוף אחוד תושלם בתוך חודשים, אך עד אז יש צורך במועצה מתפקדת לרשות השניה. החברות והחברים החדשים מייצגים פסיפס מגוון של החברה הישראלית. אני מאמין כי הם יעשו את מלאכתם נאמנה למען תקשורת חופשית ועצמאית ויסייעו לנו בקידום הרפורמה להפחתת הרגולציה ואחדות הפיקוח על שוק השידורים בישראל".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו