הרב קנייסבקי
הרב קנייסבקי צילום: ועד הרבנים

נעילה. הרגעים הגבוהים ביותר של לב יהודי, הרקיע מלא בתפילות שמלוות את השכינה למעלה עד לכסא הכבוד ומפצירות: "היום יפנה, נבואה שעריך".

הרב חיים קנייבסקי שליט"א בחר להעניק את ערב היום הקדוש הזה למען תורמי ועד הרבנים.

הרב ביקש להעביר את הצדקה שתורמים בערב יום הכיפורים לעניי ועד הרבנים וחתם בכתב ידו: 'תורמי ועד הרבנים יזכו לשנה טובה'. לאחר מכן ביקש מנציגי ועד הרבנים להעביר אליו את שמות התורמים בערב יום כיפור לאחר קריאת ספר תהילים וקודם תפילת כל נדרי.

להעברת שמכם לתפילת מרן הקליקו כאן>>>

יום הכיפורים מתקרב אלינו אחרי שנה בה חווינו אסונות וכאב והרגשות של כולנו מעורבים, פחד, תקווה ציפייה, דאגה.

סימן שאלה כבד מרחף באוויר ורבים מאיתנו תוהים בחשש האם השנה החדשה טומנת בחובה בשורות טובות או חלילה לא.

הרב קיינבסקי מבקש להעביר את צדקה שתורמים בערב יום הכיפורים לעניי ועד הרבנים ואף חותם בכתב ידו: 'תורמי ועד הרבנים יזכו לשנה טובה'. מעבר לברכה בכתב הוא אף ביקש לנציגי ועד הרבנים להעביר אליו את שמות התורמים בערב יום כיפור לאחר תהילים קודם תפילת כל נדרי.

הרב קנייבסקי יודע כמה משפחות נוספו השנה למעגל העוני, כמה יתומים נשארו בלי אבא וכמה חולים מתייסרים בבתי החולים ומחכים נואשות לעזרה של קופת ועד הרבנים.

זאת הסיבה בשלה הוא מוכן לכתוב ולחתום בשמו שכל מי שיתמוך באחיו המתייסרים יזכה לשנה טובה! בלי יסורים ומכאובים, עם הארת פנים שמימית על כל צעד ושעל!

בתפילות הימים הנוראים אנו רואים את הנוסח המוכר 'ותשובה ותפילה וצדקה מעבירין את רוע הגזרה' ואין על כך עוררין. השאלה שנותרת אם כן היא, מה הצדקה המהודרת ביותר כזאת שתעלה עד לכסא הכבוד למליץ יושר? ועל כך ענה שר התורה בכתב ידו.

שנה אחרי שנה מספרים תורמי ועד הרבנים על ברכות וישועות שחוו בזכות התרומה והתפילה וההסבר פשוט מאוד, כאשר גדול הדור גוזר הקב"ה מקיים. מה טומנת בחובה שנת תשפ"ב? יש רק דרך אחת להבטיח טוב!

בתרומה של 180 ₪ למשפחות מיוסרות תזכו להעביר את שמכם לתפילת של רבי חיים קנייבסקי שליט"א בערב יום הכיפורים הבא עלינו לטובה. תפילה וברכה שתגן עליכם מכל סוג של סבל ותבטיח לכם שנה טובה!

לתרומה הקליקו כאן>>>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו