בן גביר לבר לב: כלא? חופש למחבלים ערוץ הכנסת

ועדת ביטחון הפנים בראשות ח"כ מירב בן ארי התכנסה הבוקר (שני) לדיון שעסק במחדלים שהובילו לבריחת המחבלים מכלא 'גלבוע'.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר זעם על התנהלות הממשלה כלפי האסירים הביטחוניים. הוא הזכיר לשר לביטחון הפנים, עמר בר לב שנכח בדיון, "רק לפני מספר שבועות אמרת 'התאכזבתי שאין ביכולתי להורות על אסירה ביטחונית להלוויית בתה'. מדובר על מישהי שהואשמה במעורבות ברצח של רנה שנרב ויכול להיות שאמירה זו פתחה פתח ומסמלת כל היחס לכל מה שנקרא מחבלים רוצחים, נאלחים, קייטנה זה מה שקורה בבתי הסוהר".

"אוטונומיה מלאה בתאים, עושים מה שרוצים. אוכל יותר טוב מכולם קייטנה. יש להם דובר וכששב"ס רוצה לערוך חיפוש הוא חייב לדבר עם הדובר איפה זה נשמע?", תהה בן גביר.

הוא הוסיף, "זה לא התחיל אצל קטי פרי היא לא אשמה. אתם יכולים לפעול אחרת אני ייצגתי אסירים ביטחוניים בן אוליאל שהורשע ברצח ויש ערעור בעניינו, המסכן 23 שעות בתא, נותנים לו שעה אחת. כשזכרייה זביידי לא נמצא בהפרדה. נותנים להם את מדינת ישראל, את בתי הכלא אחרי שרצחו יהודים".

ח"כ בן גביר התייחס לנושא איסוף הנשק הבלתי חוקי. "איזה פעולות המשטרה עושה כדי לאסוף את כלי הנשק הלא חוקיים, נודה על האמת שהמשטרה מפחדת להיכנס לאום אל פאחם, לכל מיני יישובים בכפרים הערבים, לרהט. אבל להיכנס ליצהר או מאה שערים אתם גיבורים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו