חבר הכנסת יצחק פינדרוס, חבר מפלגתו של ח"כ מאיר פרוש, התייחס בשיחה עם ערוץ 7 לניסיון לתקוף את פרוש מחוץ לביתו הבוקר.

"צריך לעשות הכל כדי שדבר חמור כזה לא יישנה. אסור לתקוף איש ציבור ולא משנה מה עמדתו ומה הרקע", מבהיר פינדרוס.

הוא הוסיף כי תקוותו היא שהתוקף ייעצר ותמוצה עמו מלוא חומרת הדין. "אני מקווה שיימצאו את התוקף וישימו אותו מאחורי סורג ובריח".

ח"כ יעקב אשר ששוחח עם ח"כ מאיר פרוש לאחר התקיפה הוסיף, "מדובר בחציית קו אדום מסוכנת, לא יעלה על הדעת שאינשי דלא מעלי יתקפו אנשי ציבור, על המשטרה למצות את הדין עד תום עם התוקפים האלימים".

ח"כ אורי מקלב אמר, "אנחנו מזועזעים ומוקעים את התקיפה האלימה. ח"כ הרב מאיר פרוש אינו אדם פרטי אלא מייצג את הציבור והותקף כאדם ציברי בגלל פעילותו הציבורית, על כולנו לדחות בשאט נפש תקיפות ואלימות מכל וכל. אנחנו מחזקים את ידו בהמשך פעילותו הציבורית".

יו"ר סיעת ש"ס בכנסת ח"כ מיכאל מלכיאלי גינה את התקיפה ואמר, "מביש ומזעזע שבערב יום הכיפורים תוקפים את ח"כ מאיר פרוש".

"אני קורא לנפתלי בנט לגנות ולהוקיע את התקיפה, כמו שבטוח היה מוציא הודעת גינוי אילו היה מדובר באיש ציבור מהשמאל. יחד עם זאת, אני סמוך ובטוח כי משטרת ירושלים תגיע במהירות לתוקף ותנהג בו ביד קשה", דברי מלכיאלי.

יו״ר הקואליציה, ח״כ עידית סילמן, גינתה את התקיפה וכתבה בטוויטר, "האירוע בו הותקף חה"כ מאיר פרוש הבוקר בירושלים הוא אירוע מביש המזכיר ימים אפלים - שאסור שיתרחש במקומותינו. ‏אני סמוכה ובטוחה שמשטרת ישראל תניח ידיה על הפושעים ותמצה עימם את הדין במהרה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו