אלי ליפשיץ
אלי ליפשיץ צילום: באדיבות המצולם

אלי ליפשיץ מונה היום (שלישי) למנכ"ל ארגון 'זהות', לאחר שלאחרונה הודיע מנכ"ל הארגון ישראל בן פזי על סיום תפקידו.

ליפשיץ, תושב היישוב טל מנשה שבצפון השומרון, שימש בשבע השנים האחרונות כמזכ"ל תנועת הילדים 'עוז'.

עם היבחרו לתפקיד, וכמידי שנה, קיימו באיגוד את מפגש פתיחת השנה של מנהלי הארגונים של זהות והפעם עלו המנהלים לסיור בניסן בק (מוסררה), שם למדו על ההתחדשות ההתיישבותית במקום ועל ההיסטוריה של השכונה.

במסגרת הסקירה הרחבה שמעו את הרצאתו של נתנאל אלינסון על "סודה של הישראליות" ומיד לאחריה פגשו את סגנית ראש העיר ירושלים חגית משה.

במפגש הכיר ליפשיץ את המנהלים ואמר: "הזהות היהודית היא העיסוק בלב האומה, אחריות גדולה לקחנו על עצמנו ואני מאמין שבשיתוף כלל ארגוני זהות, יש בכוחנו להמשיך ולעלות קומה בשיח ובחיבור של הילדים והנוער הישראלי אל זהותנו היהודית".

ראש האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך, הרב איתיאל בר לוי, שנכח אף הוא במפגש עם המנכ"ל החדש והיוצא בירך אותם בדרכם החדשה. מיד לאחר מכן סקר הרב בר לוי את יעדי האגף והמרכזים לשנה החדשה.

יו"ר זהות, יניב צברי, אמר: "לאחר תהליך מקצועי ורחב שנעשה על ידי ועדת איתור מחברי הועד המנהל ובשותפות מעריכה חיצונית בחרנו באלי כאדם המתאים להוביל את זהות. מטרתנו לפרוץ ליעדים ומחוזות חדשים ולא מוכרים, להגדיל את היקפי הפעילות ואת שיתופי הפעולה עם כלל הגורמים הציבוריים. אני בטוח שאלי יצליח במשימה החשובה לחיזוק הזהות היהודית ולהעצמת המרכזים ברחבי הארץ".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו