מלניה טראמפ
מלניה טראמפ צילום: רויטרס

סטפני גרישם, ששימשה כמנהלת התקשורת של מלניה טראמפ, תפרסם בקרוב ספר חדש בשם "אני אקבל את השאלות שלכם כעת: מה שראיתי בבית הלבן של טראמפ".

בספר היא תחשוף את שהתרחש מאחורי הקלעים במהלך התקופה בה שימשה טראמפ כאישה הראשונה של ארה"ב.

אחד הסיפורים אותם מביאה גרישם ספר מתייחס למהומות הקפיטול ב-6 ינואר השנה, בו פרצו מפגינים תומכי טראמפ לבניין הקפיטול. לדברי גרישם, היא שאלה את מלניה טראמפ האם תהיה מוכנה לצייץ כי "הפגנות שלוות זן זכות של כל אדם אמריקאי, אך אין מקום לאי שמירה על החוק ואלימות", ולדבריה טראמפ השיבה לה במילה אחת בלבד: "לא".

היא גם מספרת כי בזמן המהומות עסקה מלניה טראמפ בצילומים של שטיח אחד אותו ביקשה להתקין בבית הלבן. לדבריה רק ב-11 בינואר, חמישה ימים לאחר המהומות, הסכימה מלניה לפרסם הודעת גינוי למהומות האלימות.

עוד באותו נושא:

על פי ציטוטים נוספים, אותם מביא האתר "פוליטיקו", בספר גם משווה גרישם את מלניה טראמפ ל"מארי אנטואנט" ומספרת כי לאורך כהונתה כאישה הראשונה בארה"ב היא הייתה "כנועה, מובסת, מנותקת".

פרק נוסף בספר מתייחס לטענת דונלד טראמפ כי תוצאות הבחירות זוייפו. גרישם כותבת כי ניסתה לשכנע את מלניה כי הבחירות לא זוייפו, אך טראמפ טענה באוזניה כי "משהו רע קרה עם תוצאות הבחירות".

היא גם מספרת כי בליל הבחירות ישנה מלניה טראמפ בחדר השינה הפרטי שלה בבית הלבן, וגרישם נאלצה להעיר אותה על מנת שתצטרף לבעלה שנשא נאום בליל הבחירות. "היא התעוררה בחיפזון, לבשה את החליפה שלה, ויצאה להצטרף לבעלה", כותבת גרישם.

מלניה טראמפ דחתה את הדברים שכתבה גרישם בספרה, ובהודעה שנשלחה ממשרדה ל"פוליטיקו" נמסר כי "באמצעות חוסר אמון ובגידה גרישם מבקשת להשיג רלוונטיות וכסף על חשבון גברת טראמפ".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו