נפתלי בנט
נפתלי בנט צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

ראש הממשלה נפתלי בנט התראיין לכאן חדשות ונשאל בפני מי הוא צריך לבקש סליחה ערב יום הכיפורים.

"אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולבקש סליחה מהוריו של בראל חדריה שמואלי ז"ל, שהכאבתי להם ושגיתי. הם איבדו את הבן שלהם, גבר יפה, כריזמטי, ציוני, איש חסד, ומעל לכול הוא היה לוחם. לוחם אמיתי, גיבור שנלחם במשך שנים כדי להציל חיים פה".

"הוא היה לוחם משמר הגבול, הוא לחם על הגבול. דבר שחשוב לי לומר, הוא לא נרצח, הוא נפל בקרב. הוא נפל בקרב והצטרף, לצערי, לשורה ארוכה של חיילים ולוחמים שנפלו לאורך קיומה של המדינה שלנו בארץ הזאת. אנחנו צריכים לגבות את מפקדי צה"ל ואת חייליו גם אם יש שגיאה, וחלילה לא לנצל אותם לסיבוב פוליטי שבסוף פוגע בהם. אני גם קורא ליריבים הפוליטיים שזה בסדר גמור להעביר ביקורת, תשמרו את צה"ל בחוץ", הוסיף בנט.

ראש הממשלה התייחס גם למתיחות בדרום ואמר, "חודש לפני שנכנסתי לתפקיד ירו פה טילים על ירושלים ועל תל אביב, אז לקחת דברים בפרופורציות. אחריותי היא להביא ביטחון לאזרחים. זה אומר הפסקת הירי ושיגור הבלונים ולא להירדם בשמירה ובשביל שקט רגעי לאפשר לחמאס להתעצם".

לביקורת סביב הקמת הממשלה הגיב, "אני רוצה לפנות לאותו ציבור שלא אהב את הצורה שהממשלה קמה, ואני מקבל את הביקורת הזאת. אני מבקש שיפתחו את הראש, שיסתכלו בצורה הוגנת על התוצאות. לאט לאט אני חושב שיותר ויותר מהציבור יבינו שיש פה ממשלה טובה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו