הבניין שקרס בחולון
הבניין שקרס בחולון צילום: פלאש 90

יממה לא פשוטה חלפה על עשרות תושבי רחוב סרלין 38 בחולון, שפונו מביתם בסוף השבוע בעקבות היווצרות סדקים בתשתיות הבניין שבסופו של דבר קרס כליל לעיני המצלמות.

פינוי הדיירים אמנם הציל 32 משפחות מאסון כבד, אך כעת עולה השאלה כיצד יצליחו אלו שחרב עליהם עולמם להתאושש מהמאורע המצער.

איציק שבתאי, אב לבן עם צרכים מיוחדים שאיבד את כל רכושו בקריסת הבניין, שוחח עם בן כספית וינון מגל ב־103fm וביקש את סיוע הציבור בשיקום משפחתו: "אלו ימים מאוד קשים. אנחנו זוג עם ילד בן תשע עם צרכים מיוחדים, נותרנו ממש בלי כלום. בשבת בבוקר בשעה שש וחצי, דפקו לנו בדלת מכבי האש והמשטרה ואמרו לנו שיש לנו שלוש דקות להכניס לשקית מה שנוכל ולצאת החוצה".

עוד באותו נושא:

"יצאנו בלי כלום עם הפיג'מה, לקחנו שקית עם מעט בגדים בשביל הילדים לימים הקרובים, בשלוש דקות המוח לא עובד", שיתף בכאב והוסיף: "חיכו לנו בדלת שנצא מהר, וראיתי את כל השכנים יורדים עם שקיות, לא אמרו לנו למה פינו אותנו באותו רגע, רק למטה אמרו שהבניין עומד לקרוס תוך כמה דקות".

בהמשך, התייחס בכאב למצבו המורכב: "אני חולה קרוהן שזו מחלת מעיים מאוד קשה, בדרגה הכי קשה שיש, עברתי המון ניתוחים. עד שנמצא דירה, אין לי איפה לשים ריהוט, הדברים הדחופים שאני צריך מאוד הם בגדים שאין לי להלביש את הילד, חיתולים, מוצצים, נעליים וגרביים. אני עם אותה חולצה מיום שבת בשש בבוקר, אין לי ולאשתי מה ללבוש, זה ממש להתחיל מאפס".

לסיוע לאיציק חייגו 050-3336411

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו