הרב מיכי יוספי
הרב מיכי יוספי יח"צ

"זה באמת מטורף", מספר גבי דניאל - מנהל התוכן בפרויקט 252. "בתוך שנה וקצת, הגענו ליותר מ-100 זוגות שכתבו לנו שהפרויקט היה הטריגר שלהם כדי להחליט להתחתן".

בשבועות האחרונים אין יום שבו לא נשלח מייל או הודעת וואצפ עם בשורה של עוד זוג שהתארס בעזרת פרויקט 252. הפרויקט, שכבר עבר את 3,000 המנויים שלו, התפתח מאוד מאז הקמתו, והוא מכיל כיום 2 הדרכות לייב בשבוע, אזור היכרויות בין חברי הפרויקט, נבחרת מאמנים לחתונה במחיר מסובסד, שדכניות פרטיות, פעילויות פרונטליות, ועוד ועוד.

עוד באותו נושא:

לרגל ציון הדרך המשמעותי, יתקיים ביום חמישי, ב' דחול המועד, כנס וירטואלי ענק בשם 'סוכות-זוגות' שפתוח להשתתפות גם למי שלא מנוי. בכנס, שיחול ביום פטירתו של רבי נחמן מברסלב, יתארח הרב מיכי יוספי שיעניק כלים מתורתו של ר' נחמן למציאת זוגיות, שירת מלאך, והמאמנת תחיה שטמר.

בנוסף, בכנס יתארחו 3 זוגות שנישאו בעקבות הפרויקט, ויספרו את הסיפור האישי שלהם ואת הטיפים שסייעו להם להיכנס לחופה. כמו כן, יתקיים דיון בין מאמני חתונה שונים על הכלים החזקים שמניעים רווקים להתחתן.

"זה הולך להיות אחד הכנסים הכי משמעותיים שקיימנו עד כה", מוסיף גבי דניאל. "בהחלט שווה לשריין את הערב הזה ולא לצאת מהבית, או מהסוכה".

הכניסה לכנס פתוחה לכולם ללא עלות, אך יש להירשם מראש כאן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו