סילבן אדמס
סילבן אדמס צילום: יח"צ

האם בקרוב נבחרת ישראל תשחק בטורניר המונדיאל היוקרתי? אם שואלים את איש העסקים והפילנתרופ היהודי, סילבן אדאס התשובה לכך חיובית.

אדאמס, שאחראי על כמה מאירועי הספורט הגדולים ביותר שהגיעו לארץ בשנים האחרונות, כמו מירוץ האופניים היוקרתי ביותר בעולם ה'גירו ד'איטליה', ומשחק הידידות בין נבחרות הכדורגל של ארגנטינה ואורוגוואי שהתקיים באצטדיון בלומפילד שבתל אביב, עמל מאחורי הקלעים על הבאת טורניר גביע העולם בכדורגל לשנת 2030 לישראל.

אמש נפגש אדמס עם נשיא פיפ"א, אינפנטינו וסיפר כי נעשה ניסיון לשתף פעולה ולהביא את מונדיאל 2030 לישראל.

עוד באותו נושא:

לא רק זאת, אלא שאדמס סיפר עוד כי הוא עמל על קיום אליפות כדורגל במזרח התיכון בהשתתפות ישראל ומדינות ערב בחסות פיפ"א, ארגון הכדורגל העולמי, זאת כחלק משיתוף הפעולה עם התאחדות הכדורגל מאיחוד האמירויות.

אדמס אמר כי "יחד עם השותפים שלנו באיחוד האמירויות, אני מוכן להיות המוביל של האירוע הזה. הבאת גביע הכדורגל העולמי לישראל, יהיה האירוע הגדול ביותר במדינה בשנים האחרונות".

באם אכן ישראל תזכה לארח את טורניר גביע העולם בכדורגל, המונדיאל, ב-2030, זו תעלה אוטומטית לשחק בטורניר זה כאשר מארחת הטורניר מעפילה אוטומטית לשלב הבתים ובכך למעשה להעפיל לראשונה מאז מונדיאל 1970 לטורניר כדורגל יוקרתי. הכי יוקרתי שיש.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו