אורית סטרוק לעידית סילמן: "בושה מה שעשית" ערוץ כנסת

חברי הכנסת מהאופוזיציה הפריעו ליו"ר הקואליציה ח"כ עידית סילמן להציג את את הצעת החוק שלה, וטענו כי היא העתיקה את הצעת החוק מח"כ מיכל וולדיגר (הציונות הדתית).

מדובר על הצעת חוק שמעבירה לידי קופות החולים את האחריות לטיפול בהתמכרויות ונותנת להן סמכות להעניק שירותי גמילה. ההצעה אושרה בקריאה טרומית.

"בושה מה שעשית", צעקה ח"כ אורית סטרוק לסילמן, "אין לך בושה לעמוד כאן ולהציע את החוק הזה מחדש?. זו לא בריאות הנפש. זה גועל נפש. גניבה לאור יום בצורה הנבזית ביותר. תתביישי''.

עוד באותו נושא:

ח״כ יעקב מרגי מש"ס האשים במליאה: ״ח״כ עידית סילמן גנבה חוק של ח״כ מיכל וולדיגר. העתיקה אותו מילה במילה. ביזיון, אני מתבייש. מעולם לא התנהגנו ככה בכנסת, בבית הזה״.

ח"כ אופיר סופר אמר כי נושא הטיפול בבריאות הנפש הוא בדמה של ח"כ וולדיגר. "היא מתמסרת אליו כבר שנים רבות. למרות הציניות של חברי הקואליציה שחצתה אפילו את גבולות הפוליטיקה, החוק הצודק של מיכל עבר ואני מברך אותה על כך".

ח"כ סילמן הגיבה: ''לא יעזרו צעקות דרמטיות וריקות מתוכן מצד האופוזיציה. אחרי עבודה פוליטית ומקצועית מאומצת- ל-120,000 מכורים ומתמודדי נפש תהיה כתובת טיפולית אחת''.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו